Categories: Taneczne

Salsation

najszybciej rozwijający się program dance & fitness w Europie!

Salsation

Jeszcze żaden program nie wzbudził tak wielkiego zainteresowania, w tak KRÓTKIM CZASIE!

Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało.

Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie! Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę.

Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Jak wyglądają zajęcia: Zaczynają się od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Gdy ciało jest już idealnie przygotowane – zaczynamy tańczyć!

Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu,każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na każdych zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów/kroków, tłumaczy sens choreografii – wszystko w zależności od potrzeb grupy.

Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną „cool-down”. Te zajęcia to przede wszystkim mnóstwo dobrej energii, muzyki i uśmiechu, który jest obowiązkowy!;) To wszystko do lubianych, pełnych energii utworów muzycznych. Nawet jesli nie jestes pewna czy Salsation® jest dla ciebie …

przyjdź i poczuj tę niesamowita energię 😉

    No events hours available!
    No events available!